Tel.: +370 685 15338

Pelningas verslas – gera idėja, pasitvirtinanti kasdien

„Infoneta“ įsikūrė 2006 metais. Nors esame jauna įmonė, per pastaruosius metus sukūrėme daug interneto svetainių, išmokome suprasti klientų poreikius, surasti jiems geriausius sprendimus. Teikiame įvairias paslaugas, nuo logotipų kūrimo iki el. komercijos.

Leiskite pasauliui sužinoti apie save

Atsižvelgdami į šiuolaikines tendencijas, kuriame interneto svetaines, kurias gali administruoti patys klientai, taip pat el. parduotuves, kurių dėka prekyba gaminiais ar paslaugomis tampa greita, pigi ir patogi.

„Infoneta“ kuria ne tik dizainą svetainėms, logotipus, bet ir tekstus, atlieka programavimo darbus. Svarbi paslauga – interneto svetainių optimizavimas paieškos varikliams.

Vienas didžiausių mūsų projektų – sistema, leidžianti vartotojui užsiregistruoti pas gydytoją internetu pilenuspc.lt. El. prekyba supaprastina klientų paiešką, leidžia greitai ir efektyviai parduoti prekes. Tai patvirtina mūsų sukurta el. parduotuvė ornamentai.lt.

Kuriame dideles interneto svetaines, kuriose įmonės gali pateikti daug informacijos apie save. Tokių svetainių pavyzdžiai – sdg.lt bei irlanda.lt.

Geras sprendimas – netradicinio dizaino sokoladofontanai.lt.

Mūsų tikslas yra klientų pageidavimus ir vartotojų lūkesčius atitinkančios interneto svetainės. Tegul geros idėjos nenueina perniek.